Ptáte se proč mít daňového poradce? Daňový poradce sleduje všechny legislativní změny, je pojištěn proti možným škodám, váže ho profesní mlčenlivost a jeho práce je garantována Komorou daňových poradců. Jeho služby mohou využít podnikatelé a firmy jakéhokoliv rozsahu.

Hledáte kvalifikovaného daňového poradce? Náš daňový poradce sleduje všechny legislativní změny, aby Vám zajistil nejlepší daňové poradenství. Jsme pojištěni proti možným škodám a váže nás profesní mlčenlivost. Díky akreditaci Komory daňových poradců garantujeme vysokou kvalitu našich služeb.

Hlavní výhody daňového poradce:

Sledování legislativních změn:

Daňový poradce pravidelně monitoruje všechny úpravy v daňových předpisech, abyste se mohli plně soustředit na svůj podnik.

Profesionální odbornost:

Daňový poradce musí úspěšně absolvovat profesní zkoušku a dodržovat pravidla průběžného vzdělávání, tímto získáváte jistotu vysoké odborné kvalifikace.

Pojištění pro případné škody:

Daňový poradce musí být ze zákona pojištěn proti možným chybám, což vám poskytuje ochranu před případnými finančními náklady v důsledku chyb v daňových záležitostech.

Profesní mlčenlivost:

Daňový poradce je vázaný profesní mlčenlivostí ohledně všech daňových záležitostí klienta.

Rozdíl mezi daňovým poradcem a účetním:

Kompetence a povinnosti

Daňový poradce

Účetní

Vedení a kontrola účetnictví.

Vedení a kontrola daňové evidence.

Zpracování daňových přiznání.

Zákonné právo poskytovat daňové poradenství.

Prodloužený termín podání daňového přiznání o dva měsíce.

Pojištění proti škodám souvisejícím s výpočtem daní.

Povinnost mlčenlivosti vázaná zákonem o daňovém poradenství.

Zastupování klientů v daňových řízeních před úřady, případně soudem.

Absolvent zkoušky v oboru daňového poradenství.

Pokud hledáte spolehlivého daňového poradce, neváhejte nás kontaktovat, náš daňový poradce s více než 25letou praxí Vám nabídne tu nejlepší možnou péči o Vaše daně. Naše společnost nabízí komplexní služby v oblasti daňového poradenství, včetně vedení účetnictví a daňové evidence. Pro více informací nás kontaktujte přes náš formulář nebo využijte naši orientační kalkulačku vedení účetnictví nebo daňové evidence, protože k těmto službám poskytujeme daňové poradenství zdarma. Rádi se s Vámi spojíme a nabídneme řešení přizpůsobené Vašim potřebám.

Naše členství v Komoře daňových poradců si můžete ověřit na těchto odkazech: Daňový poradce č.1530 a naše společnost ConTax CZ, s.r.o.