O nás


Jsme rodinnou společností s bohatou historií sahající až do roku 1991, kdy jsme začínali jako fyzická osoba a následně se transformovali na společnost s ručením omezeným. Naším hlavním posláním je poskytovat klientům komplexní účetní a daňové služby, které jsou v souladu se zákony a zároveň minimalizují daňové zatížení našich klientů.

Jsme pevnou oporou pro naše klienty a jsme k dispozici kdykoliv, kdy nás potřebují. Naše odborné znalosti jsou neustále aktualizovány a rozšiřovány a jsme hrdými členy Komory daňových poradců ČR. Na rozdíl od jiných společností s pouze živnostenským oprávněním na vedení účetnictví, jsme oprávněni poskytovat širokou škálu služeb, včetně zpracování daňových přiznání a daňového poradenství.

Využíváme moderní technologie a máme našeho IT specialistu v týmu, který zajišťuje bezproblémový chod našich hardwarových a softwarových zařízení. Díky tomu jsme schopni nabídnout naše služby online, připojovat se na Váš server nebo Vás připojit na náš server do našeho účetního programu. Samozřejmě je možné, aby veškeré účetnictví bylo vedené na našich počítačích a programech, které jsou k dispozici v naší provozovně.

Pokud máte zájem o naše služby, rádi Vám poskytneme více informací. Kontaktujte nás prosím telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář na našem webu v sekci ceník. Jsme připraveni vám pomoci s vašimi účetními a daňovými potřebami a zajistit, aby vaše podnikání bylo co nejúspěšnější.