Vážení podnikatelé a manažeři,

Představte si společnost, která je Vaším pevným partnerem v neustále se měnícím světě účetnictví a daní. ConTax CZ s.r.o., s více než 30 lety zkušeností, je tímto partnerem, na kterého se můžete spolehnout.

Od našich skromných začátků v roce 1992, kdy jsme začínali jako malá firma, jsme vyrostli v uznávanou společnost v oblasti účetních a daňových služeb. Jsme hrdí na to, že naše služby jsou přístupné pro všechny – bez ohledu na velikost Vaší společnosti, vždy dostanete službu na míru, která nejen vyhovuje Vašim potřebám, ale i překonává Vaše očekávání.

Každý účetní záznam prochází naším unikátním systémem víceúrovňové kontroly, zajišťujícím, že každý detail je správně a Vaše finance jsou v bezpečných rukách. Navíc, práce s certifikovanými účetními a daňovým poradcem zaručuje, že se na Vaše účetní a daňové otázky díváme z každého úhlu.

Chápeme, že důvěra je klíčová. Proto jsme uzavřeli pojistnou smlouvu s Kooperativou pojišťovnou, a.s., která pokrývá jakékoli nečekané situace. To je náš způsob, jak Vám poskytnout ještě větší klid. A i když jsme tuto pojistku nikdy nemuseli uplatnit, je to pro Vás další záruka naší spolehlivosti.

Víme, že volba správného účetního partnera je klíčová. Při rozhodování nezapomínejte, že kvalita a zkušenosti mohou znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem, zejména při kontrolách od finančního úřadu. Společnost ConTax CZ s.r.o. nabízí nejen konkurenceschopné ceny, ale především hloubku znalostí a zkušeností, které Vám pomohou růst a prosperovat.

Děkujeme Vám za zvážení ConTax CZ s.r.o. jako Vašeho partnera v účetních a daňových službách. Těšíme se na možnost pracovat s Vámi a podílet se na Vašem úspěchu.

Martin Skoták – jednatel společnosti ConTax CZ, s.r.o. a daňový poradce č. 1530

1992

Založení firmy

V roce 1992 byla firma založena jako fyzická osoba.

1995

Daňový poradce Martin Skoták

Osvědčení Komory daňových poradců

V roce 1995 zakladatel společnosti úspěšně absolvoval zkoušku Komory daňových poradců, čímž se stal nejmladším daňovým poradcem své doby. Touto zkouškou získal oprávnění vykonávat daňové poradenství.

1996

Převedení firmy

V roce 1996 byla firma převedna na společnost s ručením omezeným s názvem ConTax CZ, s.r.o.

1998

První velký klient

V roce 1998 naše společnost navázala spolupráci se společností JASO-DISTRIBUTOR, která se stala jednou z našich největších klientů a naše spolupráce trvá doposud.

2000

Nová kancelář

V roce 2011 byla naše společnost přestěhována do nové kanceláře na ulici Matzenauerova 5 v Brně.

2011

Osvědčení vedení účetnictví ConTax

Zapsání společnosti do Komory daňových poradců

2013

Další stěhování

V roce 2013 naše spolešnost potřebovala větší prostory z důvodů více zaměstnanců. Společnost se přestěhovala na ulici Hudcova 78 do budovy Hotelu Prometheus.

2015

Online účetnictví

V tomto roce bylo zavedeno online účetnictví u kterého se naši klienti mohou připojovat do účetního software přes vzdálenou plochu.

2018

Nová pobočka Brno-venkov

V roce 2018 jsme otevřeli novou pobočku v Rajhradě u Brna.